×

Reklamácia, vrátenie tovaru alebo zmena veľkosti

Je to jednoduché zadajte len ID objednávky a email na ktorý bola táto objednávka vytvorená. V ďalšom kroku vyberiete položky ktoré chcete reklamovať, vymeniť alebo vrátiť.


Nemám ID objednávky, ale mám záujem o pozáručný servis

Pozáručný servis

Modely značky BOSP vyvíjame s tým cieľom, aby profesionálny používateľ, ktorý nosí obuv 5-6 dní v týždni počas osem až desať hodinovej šichte, mal chodidlá chránené pred vonkajšími vplyvmi a aby mal komfort po celý čas. 

Je dôležité si uvedomiť, že životnosť obuvi sa líši od záručnej doby. Pri plnom zaťažení v náročnom teréne je vysoký predpoklad, že sa obuv opotrebuje skôr ako uplynie záručná doba. 

V rámci záručnej lehoty vieme vyjsť v ústrety zákazníkom s odstránením prípadnej výrobnej vady. V čase opotrebenia zvyčajne obuv sedí na nohe, je tzv. “vyšliapnutá”, je pohodlná a je ťažko sa jej vzdať. Drvivá väčšina modelov je stavaná tak, že aj po opotrebovaní vieme vašu obuv vrátiť späť do hry. 

 

Neváhajte nás kontaktovať, najlepšie emailom na odbyt@obuvspecial.sk, nezabudnite tiež priložiť fotografiu poškodenej obuvi.

Opraviť vieme nasledovné problémy:

 

Zodratý dezén podošvy,znehodnotená podošva – tým, že sme výrobca obuvi, skladom máme väčšinu podošiev, ktoré používame vo výrobe, prípadne adekvátnu náhradu z rovnakej zmesi gumy a vlastnosťami. Starú podošvu vieme opatrne oddeliť od zvršku a nahodiť Vám novú. Budete tak mať čerstvú gumu a dobrý grip. Tento servis Vás vyjde na 30 EUR s DPH.

Zničené gumené obsádzky sú bežným javom pri používaní v ťažkom teréne. Guma slúži ako opora pri zakopnutí špičky medzi skaly, alebo aj ako ochrana pred bežným okopaním. Vieme vám aplikovať gumený pás z čerstvej gumy. A to tak, že opatrne oddelíme podošvu od zvršku a strhneme staré obsádzky. Následne aplikujeme nové obsádzky a podošvu. Pri výmene gumenej obsádzky automaticky dávame aj novú podošvu. Spolu Vás to vyjde na 40 EUR s DPH.

 

Roztrhnuté švy sa môžu objaviť pri viacnásobnom tvrdom zásahu tvrdých alebo ostrých predmetov na ten istý švík. Nie každý švík sa dá opraviť pošlite nám fotografiu ak máte takýto problém. O cene vás budeme informovať v závislosti od závažnosti poškodenia.

Ďalšou kategóriou sú bežne vymeniteľné prvky – nová vkladacia stielka, nové šnúrky, alebo nová zipsovacia lišta, ktoré si viete vymeniť aj doma. Opäť, pošlite nám váš dopyt, uveďte názov modelu, prípadne fotografiu, vašu veľkosť, a my Vám odporúčame riešenie.

Ak by ste mali iný problém, ktorý nebol spomenutý v článku, neváhajte a kontaktujte nás.

 

Pri opravách je obuv potrebné zaslať na našu adresu: 

OBUV-ŠPECIÁL, spol. s r.o., Duklianska 19, 08501 Bardejov.

 

Obuv nám zasielajte stále dôkladne očistenú. Nečistoty nesmú byť ani v dezéne podošvy. Všetky opravy vykonávame popri ostrej výrobe novej obuvi, a akákoľvek špina znečisťuje naše zariadenia.

 

Tešíme sa na Vaše správy!

Kontakt

OBUV-ŠPECIÁL, spol. s r.o.
Duklianska 1379/19
085 01 Bardejov
Slovakia

Sme Vám k dispozícií telefonicky a na maily - Pondelok až Piatok (okrem sviatkov) od 08:00 do 16:00
+421 905 60 60 90

Email info@bosp.sk

Kamenná predajňa

OBUV-ŠPECIÁL, spol. s r.o.
Duklianska 1379/19
085 01 Bardejov
Slovakia

Otváracie hodiny PO - PIA 09:00 - 12:00 hod a 13:00 - 14:00 hod.
+421 905 60 60 90

Vyrobené s na Slovensku